KARGOMsende

81 İlde Yeni Nesil Dağıtım Hizmeti

E-ticaret satışı yapan firmalara, doğuştan dijital yeni nesil dağıtım hizmeti veriyoruz. Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.’nin yarım asırlık dağıtım tecrübesi ve 1.350 araçlık filosuyla, 81 ilde 25 binden fazla satış noktasına ulaşıyor ve her gün 70 bin km’den fazla yol kat ediyoruz. Böylelikle “sektördeki en iyi müşteri deneyimini” rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

Tüm Türkiye'de 5 bölge müdürlüğü, 145 dağıtım merkezi ve son teknoloji ile donatılmış alt yapımız sayesinde, gönderilerin alıcıların istediği adrese, istediği kişiye ve istediği zamanda teslimatını Kasım 2020’den bu yana sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin gönderilerini değerli birer emanet kabul ederek, onlara uçtan uca online teknolojik altyapımızın avantajlarını güvene dayalı bir hizmet anlayışıyla sunmayı ve kendi faaliyet alanımızda ilk tercihleri olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlere hızlı, hasarsız, eksiksiz ve güvenilir bir şekilde ulaşmalarını sağlamak; insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımı ön planda tutarak, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kişiye özel entegre çözümler üretmek ve 7/24 sunmak misyonuyla çalışıyoruz.


www.kargomsende.com

KARGOMsende

KARGOMsende