Turkuvaz Medya Grubu’nda Kariyer

Kuruma yön veren, onu başarıya ya da başarısızlığa götüren en önemli öğe insan gücüdür. İşe alım sürecinde temel amacımız; potansiyelini tam olarak kullanmaya istekli, kendi amaçları ile kurumun hedefleri arasındaki ilişkiyi kurabilen, gelişmeye ve geliştirmeye açık, yetkin insan kaynağını bünyeye kazandırmak; kurumumuz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adayların işe alımını sağlayarak, küresel gelişme süreciyle bütünleşebilen “en iyi insan kaynağına” sahip olmaktır.

Turkuvaz Medya Grubu’nda işe alımlar, sene başında belirlenen insan gücü planlamaları doğrultusunda İşe Alım ve Yetenek Yönetimi Bölümü tarafından merkezi sistemde yapılır.

Turkuvaz Medya Grubu’nda işe alım sürecimiz her pozisyon için gerekliliklerine göre belirlenen teknik ve davranışsal yetkinlikler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.

Her pozisyon için yetkinlik bazlı mülakatlar, gerekli görülen durumlarda genel yetenek & mesleki kişilik envanterleri, yabancı dil ölçme sınav uygulamalarımız ile değerlendirme sürecimiz mevcuttur.

Başvuru Süreci

Grubumuz bünyesinde bulunan açık pozisyonlarımız ile ilgileniyorsanız iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz. Mevcut ilanlarımız ile ilgilenmiyorsanız, genel kapsamlı olan ilanımıza başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Grup Şirketlerimizdeki açık pozisyonlarımıza Kariyer.net & Linkedin kariyer hesaplarımızdan, instagram & twitter sosyal medya sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkuvaz Medya Grubu’nda tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirilmektedir.