İNSAN KAYNAKLARI GRUP BAŞKANI MESAJI

Katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir grup...

Medya sektörüyle başlayan zirve yolculuğumuz, şimdi perakende sektöründe de liderlik hedefi doğrultusunda, yenilikçi, istikrarlı kimliğimizin ve sahip olduğumuz insan sermayesinin verdiği güçle devam ediyor.

Turkuvaz Medya Grubu olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır ve bugüne kadarki başarılarımızda hiç kuşkusuz 5000’i aşkın çalışanımızın büyük payı vardır.

Yazılı basında Türkiye’nin en saygın, tüm dünyada referans kaynağı olarak kabul gören gazetelerimiz, her kesime hitap eden içerikleri ve prensiplerinden ödün vermeyen yayın politikalarıyla kendi kulvarlarındaki liderliklerini sürdürmektedir. Görsel basında, Turkuvaz çatısı altında yer alan köklü televizyon kanallarımızın yanı sıra, haber, dizi, çocuk ve spor içerikli genç kanallarımızla çıtayı daha da yukarı taşıdık. Markalarımızın her biri, izlenme oranlarıyla birinciliğin değişmeyen sahibi konumundadır.

Aynı şekilde, perakende sektöründe yeni başarılara imza atarak büyümeye, daima “en iyi” olma hedefimizi bu alanda da sürdürmeye kararlıyız.

Bizler İnsan Kaynakları ekibi olarak;

Medya sektörünün global bir oyuncusu olan ve perakende alanında da çok değerli bir markayı bünyesine katan Turkuvaz Medya Grubu’nun sahip olduğu insan kaynağının, Grubumuzun vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyor,

Uzun vadeli kişisel ve mesleki gelişim imkânlarının sunulduğu, yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği, iş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşımı güçlendirerek, güven veren ve destek sağlayan bir çalışma atmosferi oluşturmayı hedefliyoruz.

Bugün olduğu gibi gelecekte de liderlik ve yenilikçilik vizyonuyla büyüyen bir Turkuvaz Ailesi için, yaptığı işe gönül vermiş, donanımlı ve deneyimli kadrolarımızın gelişimine büyük önem veriyoruz. Her yeni ekip arkadaşı ile yeni fırsatlar, yeni yollar, yeni bakış açıları kazanabileceğimize inanıyoruz. Çıktığımız bu yolda özveriyle çalışan aile üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunar, ailemize katılan yeni üyelerimize de birlikte yürüyeceğimiz bu uzun, zorlu yolda başarılar diliyoruz.…

Saygılarımla,

Hakan Karadere

Turkuvaz Medya Grubu İnsan Kaynakları Grup Başkanı