minikacocuk.com.tr / minikago.com.tr

Turkuvaz Medya Grubu’nun tematik kanallarının ilki olan ve Nisan 2011’de yayın hayatına başlayan Minika’nın etkinlikler ve online platformlarla çocukların var olduğu her yerde, onlara eğlenirken öğrenmenin keyfini yaşatan 360 derece bir çocuk projesinin dijital medyadaki yüzü.  

3-8 yaş grubu çocuklar için minikaÇOCUK, 7-14 yaş grubu için minikaGO adı altında özel olarak hazırlanmış çizgi dizi, program ve belgesellerin izlenebileceği minika.com.tr aynı zamanda minikaÇOCUK ve minikaGO’nun canlı yayınlarını da çocukların erişimine sunuyor.  

Çocukların internet başında geçirdikleri zaman diliminin çoğaldığı günümüzde, bu zamanı en faydalı şekilde geçirebilecekleri online mecralarımız, minika.com.tr, minikacocuk.com.tr, minikago.com.tr, oyun.minika.com.tr, minikacocukkulubu.com, minikaetkinlik.com adreslerinden oluşuyor. Mobil ve tablet uygulamaları ile çocukların doğum günlerinin kutlandığı “iyi ki doğdun” ve çocukların çalışmalarına yer verilen “sizden gelenler“ projeleri de çocuklar için interaktif renkli dünyanın kapılarını aralıyor. 

www.minikacocuk.com.tr

www.minikago.com.tr

minikacocuk.com.tr / minikago.com.tr

minikacocuk.com.tr / minikago.com.tr