Mavi Misket

23 Nisan’da 2022'de 1. Yılını kutlayan, Turkuvaz Medya Grubu'nun dijital ailesinin en küçük üyesi, yenilenen yüzüyle; “Mavimisket” olarak  eğlenceli içerikler yayınlamaya devam ediyor!

Bu platformda çocukların keyifle takip ettiği içerikler, dijital dünyanın en eğlenceli imkânları ile çocuklara sunuluyor! Çocukların izlemeye doyamayacakları eğlenceli videolar, alanında uzman masal anlatıcılarından dinleyecekleri masallar, her an her yerde dinleyebilecekleri podcast'ler, her çocuğun oynamaktan büyük keyif alacağı oyunlar, etkinlikler ve çocuk şarkıları gibi daha pek çok içerik, özenle yayına hazırlanıyor…  

Çocukların eğlenirken, öğrenirken, oynarken kısacası her ihtiyaç duyduklarında, güvenle takip edebildikleri Mavi Misket sitesi anne babalar, eğitimciler ve pedagoglardan da tam not aldı. 

Mavi Misket, birbirinden nitelikli bu içeriklerine herkes ulaşabilsin diye bir aplikasyon olarak ve sosyal medya hesaplarıyla  çocuklara bu birbirinden nitelikli ve eğlenceli içeriklerini gururla sunuyor!

Dijital platformun her mecrasında çocuklara seslenen bu renkli dünyanın girişi bir tık ötede:

www.mavimisket.com.tr

Mavi Misket

Mavi Misket