Atv Avrupa

En Çok Tercih Edilen Türk Kanalı

1997 yılında ATV’nin yurt dışındaki temsilcisi olarak yayın hayatına başlayan ATV Avrupa, bugün 40’dan fazla ülkede beğeniyle izlenen, marka değeri ve izlenme oranları oldukça yüksek bir televizyon kanalı. Belirlediği yayın ilkeleri ve hedeflediği stratejiler gereği ATV ile uyumlu bir yayın politikası uygulayan ATV Avrupa, yurt dışında yaşayan Türklerin bulundukları ülkeye entegrasyonu için çaba sarf ediyor. Gelecek kuşakların başarısı için eğitimi ve bilgiyi ön planda tutuyor. Yaptığı köklü değişiklikler ve hazırladığı yeni programlarla televizyon dünyasına farklı bir soluk getiriyor. Geniş yayın içeriğini anlatan “Özlediğin Ne Varsa...” sloganıyla Türkiye dışında yaşayan Türklere hitap eden ATV Avrupa; dinamik, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışının önemli bir temsilcisi.

Rakipleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olmayı başaran ATV Avrupa, oldukça geniş bir coğrafyada uydu, kablo ve Iptv aracılığı ile 5 milyonu Avrupa’da olmak üzere yaklaşık 6 milyon Türk’e ulaşıyor. 

ATV Avrupa, Almanya’da yaşayan Türklerin televizyon izleme alışkanlıkları ile ilgili yapılan birçok araştırmada “En Çok Tercih Edilen Türk Kanalı” olmayı başardı.


Atv Avrupa

Atv Avrupa