ATV

Kaliteden Ödün Vermeden Zirvede 

Görsel medya sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 1993 yılında kurulan ATV, sürdürdüğü ilkeli, tarafsız, etik ve tüm aile bireylerini hedef alan yayıncılık politikası ile en çok izlenen ulusal TV kanallarından biri. Pek çok ilkin adresi olan ATV, ‘Kaliteden ödün vermeden zirvede’ sloganıyla sürdürdüğü yayıncılık anlayışı ve yarattığı trendlerle, Türk televizyon tarihine damgasını vurdu. Değişen izleyici profillerini ve eğilimlerini yakından takip ederek, her zaman en yüksek izlenme oranlarını yakalamayı başardı. Dünya televizyonculuğundaki gelişmeler ölçeğinde teknolojik altyapısını da sürekli yenileyerek öncü kanal oldu. 

Kuruluşundan başlayarak “Dizi atv’de izlenir” mottosuyla bütünleşen ATV, hepsi birer klasik haline dönüşmüş dizilerine yenilerini eklemeye devam ediyor. ATV dizileri, kültürel değerlerimizden yola çıkarak, toplumsal bellekte kendine önemli bir yer ediniyor ve hatırasını yıllarca koruyan efsanelere dönüşüyor.

Nitelikli kadrosu, başarılı yönetimi, değişmeyen felsefesi, yüksek izlenme kapasitesi ile sektörün lideri olan ATV; karasal vericiler, kablolu TV ve dijital platformlar vasıtası ile tüm Türkiye’ye doğrudan, uydu yayınları ve antenler yardımıyla da tüm Avrupa’ya, Kuzey Afrika’ya, Avustralya’ya, Amerika’ya ve Türki Cumhuriyetlere erişim sağlıyor.

Türkiye’nin tanıtımında büyük etkisi olan dizilerin yurtdışı satışı ve yurtdışındaki izlenme oranıyla da pazarın liderlerinden. ATV, bir kanal ve marka olmanın da ötesinde, artık bütün dünyada ilgiyle izlenen, öncü bir kuruluş olma unvanını taşıyor.

www.atv.com.tr

ATV

ATV