A Spor

Türkiye’nin Spor Kanalı

18 Eylül 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan ‘Türkiye’nin spor kanalı’ A Spor, sporseverler için sporun keyif ve heyecanının yaşandığı bir adres.

Kısa zaman içinde spor yayıncılığının öncü kanalı haline gelen A Spor, spor dünyasındaki en son gelişmeleri, birçok ilke imza atarak anında ekranlara taşıyor. 

İlkeli yayınları ile spor haberciliğine eşik atlatan A Spor, Türkiye’de spor yayıncılığının referans kanalı olmaya devam ediyor. 

Spor ahlakını referans alan yayın ilkelerinin yanı sıra;  basketboldan voleybola, motor sporlarından boksa kadar farklı spor dallarından karşılaşmaları canlı yayın ve HD kalitesi ile ekranlara taşıyor.

Güçlü altyapısı ve Türkiye’nin dört bir yanında bulunan muhabir ağı ile günün spor gelişmelerini, Türkiye ve dünyanın spor gündemini ekrana getiren A Spor, spor camiasının usta isimlerini konuk eden programları ve zengin yayın içeriği ile kendi kulvarında yıllardır en çok izlenen spor kanalı olarak devam ediyor. 

Spor yayıncılığının zirvedeki kanalı A Spor, Türkiye’nin tüm renklerini barındıran Ziraat Türkiye Kupası’na yıllardır ev sahipliği yaparken, futbolseverler ayrıca A Spor’da Süper Lig ve dünya liglerinden özet görüntüleri de izleme ayrıcalığına sahip oluyor.

Türkiye’de bütün platformlarda izlenebilecek olan A Spor’un frekans bilgileri:

Turksat 4A Uydusu Frekans: 12053 Mhz SYMBOL RATE: 27500 

POLARİZASYON: H ( Yatay ) FEC: 5/6

Digitürk: 88. Kanal

Tivibu: 83. Kanal

D-Smart: 80. Kanal

Kablo TV:  224.Kanal

Turkcell TV: 72. Kanal   

www.aspor.com.tr

A Spor

A Spor